מה זה קנאביס אינדיקה - המרכז הישראלי לקנאביס רפואי

מה זה קנאביס אינדיקה

מה זה קנאביס אינדיקה ?

כיום ישנם סוגים שונים של קנאביס ולכן השאלה מה זה קנאביס אינדיקה היא לגיטימית ביותר, כאשר רבים אינם מבחינים בין ההבדלים המהותיים אשר קיימים בין סוגי הקנאביס השונים. הדבר החשוב ביותר שיש לדעת הוא שקיימים שני סוגים עיקריים של קנאביס – אינדיקה וסאטיבה.

התשובה לשאלה מה זה קנאביס אינדיקה מורכבת מכלל התכונות של סוג קנאביס זה, אשר הינו בעל השפעות שונות על האדם הצורך אותו. ראשית, מדובר בסוג של קנאביס אשר נחשב למרגיע ומרדים, ולכן מומלץ ביותר לצרוך אותו רק בשעות הערב או הלילה, מאחר והוא עשוי להקשות על תפקוד עירני במהלך היום.

קנאביס אינדיקה נחשב למרגיע כאבים, ולכן הינו סוג הקנאביס הנפוץ אשר ניתן לחולים שונים הסובלים מכאבים פיזיים קשים. לסוג זה של קנאביס השפעה פיזית והוא מקל רבות על הכאב ומאפשר מנוחה לגוף. עבור אנשים אשר אינם מצליחים להירדם בלילה בעקבות כאב פיזי רב, סוג זה של קנאביס הינו מומלץ ביותר בנוסף לכך שנחשב למפחית חרדה. לבסוף, סוג זה של קנאביס מכיל אחוזי CBD  גבוהים ולכן הינו בעל סגולותיו הרפואיות רבות.

רוצים לדעת מה זה קנאביס אינדיקה או מה ההבדל בינו לבין סוגים אחרים של קנאביס ? פנו עוד היום למרכז הישראלי לקנאביס רפואי ונשמח לענות לכם על השאלה מה זה קנאביס אינדיקה ועל כל שאלה אחרת בנושא.