מה זה קנאביס אוטומטי - המרכז הישראלי לקנאביס רפואי

מה זה קנאביס אוטומטי

מה זה קנאביס אוטומטי ?

רבים שואלים מה זה קנאביס אוטומטי מאחר ומדובר בפיתוח חדשני יחסית אשר אנשים רבים אינם מודעים לקיומו, בעיקר אם מעולם לא התנסו בגידול קנאביס. התשובה לשאלה מה זה קנאביס אוטומטי כוללת מספר מרכיבים אשר מתארים את הפיתוח החקלאי אשר כבש את עולם הקנאביס בשנה האחרונה.

קנאביס אוטומטי הוא למעשה סוג קנאביס אשר ניתן לגדל באופן ביתי בזמן קצר יחסית של כבערך חודשיים, ובתנאים פחות נוקשים יחסית לסוגי קנאביס לא אוטומטי. ניתן לרכוש זרעים של קנאביס אוטומטי ולשתול אותם באדנית בביתכם, מבלי לדאוג לשעות אור מאחר וסוג זה של קנאביס אינו זקוק לכך.

כאשר מדובר בקנאביס לא אוטומטי, התלות בשעות אור רבות להן הצמח זקוק לעתים רבות משפיעה באופן שלילי על צמיחתו, ולכן מדובר בפיתוח חדשני ובעל יתרונות רבים. חוסר התלות של סוג קנאביס זה מאפשרת לגדל אותו בכל עונות השנה, לעומת הצמח הרגיל אשר ניתן לגדל רק בעונת הקיץ.

אחד החסרונות העיקריים של סוג זה הוא כמות הפרחים הקטנה יחסית אשר הוא מייצר. עם הזמן הפיתוח של סוג קנאביס זה הולך ומתקדם, וכיום ישנם זנים שונים של קנאביס אוטומטי אשר מפיקים כמות פרחים גדולה יותר מאשר בעבר.

רוצים לדעת עוד על מה זה קנאביס אוטומטי ? בקרו עוד היום באתר המרכז הישראלי לקנאביס רפואי ותוכלו למצוא מידע רב על מה זה קנאביס אוטומטי ועל סוגים שונים של קנאביס רפואי.