חדש! מועדון מטופלי קנאביס רפואי.

יש לך רישיון לשימוש בקנאביס רפואי?

כדאי לך להצטרף למועדון החברים של קנאביסנדק!

 

הקנאביס הוא הרבה יותר מתרופה: זהו צמח מרפא שנמצא בשימוש האנושות מזה אלפי שנים, הן ביהדות והן בתרבויות קדומות אחרות. על מנת להפיק ממנו את מירב התועלת, צריך להכיר היטב את הצמח, את דרכי השימוש בו ואת ההשפעות שלו. לשם כך, אנו מציעים את מסלול החברות השנתית אצלנו במועדון במהלכה נהפוך גם אותך ל"מומחה קנאביס".

החברות במועדון תעניק לך:

  • קו טלפוני בו ניתן לקבל מענה לכל השאלות בנושא הקנאביס הרפואי בכלל ובנושא הרפורמה החדשה בפרט,
  • סיוע בהגשת בקשות לשינוי מינון ולהגשת בקשות להעלאת מינון, כולל סיוע בהכנת טבלת הצריכה החיונית לצורך העלאת המינון,
  • סיוע לקביעת תור מהיר לרופא,
  • פעמיים בשבוע (ימי ראשון ורבעי, מהשעה 18:00 עד 21:00) מועדון המטופלים שלנו יהיה פתוח לרשות חברי המועדון, למגוון פעילויות / הרצאות ללא תשלום או סתם לצרכי היכרויות, החלפת חוויות ומינגלינג כללי, מעין קבוצת תמיכה למטופלי קנאביס רפואי. האם כבר ציינתי את מכשירי האידוי מסוג וולקנו (הרולס רויס של מכשירי האידוי) העומדים לרשות חברי המועדון לשימושם במקום?
  • הנחות על קורסים וסדנאות או מפגשים מיוחדים שיתקיימו במועדון,
  • והכי חשוב – יהיה לך בית שיעניק לך לווי וסיוע במהלך שנת ההיכרות שלך עם עולמו המדהים של הקנאביס הרפואי.

כמה זה עולה?

עלות החברות השנתית במועדון הראשון למטופלי קנאביס רפואי הינה שקל אחד ליום (12 תשלומים חודשיים של 30 שקלים כל תשלום). תשלום זה מאפשר לנו להמשיך להעניק לווי וסיוע גם לאחר קבלת הרישיון לשימוש בקנאביס רפואי, וכן להעמיד לרשות הקהילה את מועדון המטופלים שלנו.

לצפיה בתכנית האירועים של חודש נובמבר 2019 הקליקו בבקשה כאן.

 

להרשמה חייג/י 077-4201080

ימים א-ה' בשעות 11:00-18:00

או 

צרו קשר

 

המועדון של קנאביסנדק

 

עמדת אידוי, מועדון קנאביס "קנאביסנדק"
עמדת אידוי, מועדון קנאביס "קנאביסנדק"

 

מועדון קנאביסנדק
האירוע הראשון במועדון

 

להרשמה חייג/י 077-4201080

ימים א-ה' בשעות 11:00-18:00

 

 

מועדוני קנאביס בעולם:

"מועדוני קנאביס" המוכרים לנו מרחבי העולם הם מהגירסה ההולנדית, שם הם נקראים "קופי-שופ": הקופי-שופ'ס מתעסקים במכירת מוצרי קנאביס בלבד, לכל מי שמעל גיל 18. אין צורך במרשם מרופא.

בגירסה של ברצלונה – אין צורך במרשם מרופא, אולם יש צורך בהמלצה מחבר על מנת להירשם. בתוך המועדון ניתן לרכוש מגוון רחב של מוצרי קנאביס (חשיש, מריחואנה, שמנים ותרכיזים שונים) באיכות טובה ובמחירים קצת יותר נמוכים מאשר בהולנד. מותר לצרוך את הקנאביס בתוך המועדון, אסור לצרוך אותו מחוץ למועדון…

בארה"ב ובקנדה מועדוני הקנאביס נקראים "דיספנסרי" בהם יש צורך באישור רפואי, לצידם, במקומות בהם יש לגליזציה מלאה, ניתן למצוא מסעדות קנאביס, בתי קפה לקנאביס ועוד.

בישראל, מותר למטופלי קנאביס רפואי לצרוך קנאביס מחוץ לביתם בתנאי שנדבר נעשה בהסכמת בעל בית, בתנאי שהצריכה נעשית באידוי ובתנאי שצריכת הקנאביס נעשית שלא בנוכחות אנשים אחרים. אצלנו במועדון הקנאביס יש תאי אידוי עם מכשיר וולקנו ועם וילון שניתן להסטה על מנת שצריכת הקנאביס אכן תעשה שלא בנוכחות אנשים אחרים. הכניסה למועדון הקנאביס היא לבעלי רישיון רפואי תקף בלבד, למעט אירועים שיהיו פתוחים לקהל הרחב.