בעוד ישנו מספר לא מועט של חברות אשר קיבלו אישור מהמדינה עבור גידול מריחואנה בחממות, ישנם אנשים רבים אשר מתנסים בבית עם גידול עציץ מריחואנה לשימוש עצמי.

גידול מריחואנה בבית הוא עניין לא פשוט, למרות שלעתים נראה כי גידול עציץ מריחואנה יכול להצליח בקלות ולהניב צמח מרשים ושימושי. אך כאשר עושים זאת ללא כל ידע, הדרך לכישלון היא די ודאית. גידול מריחואנה דורש ידע ולמידה אשר משפיעים על התפתחות טובה של הצמח עד לפריחת הפרחים.

מטרתו של גידול עציץ מריחואנה היא כמובן כמות פריחה גדולה ככל הניתן בכל עונה, ובכדי להגיע למטרה זו יש לספק לצמח את תנאי הגדילה האופטימליים עבורו.

גידול מריחואנה ביתי לא ניתן לעשות בכל חדר ובכל מקום בבית, ועל מנת שהגידול יצליח יש לבדוק מהו המקום הטוב ביותר להציב גידול עציץ מריחואנה בבית. בעוד אנשים מסוימים בוחרים להציב את העציץ על אדן החלון כאשר אור מגיע לעציץ במרבית שעות היממה, אחרים בוחרים להציב אותו בחדר עם נורות. ישנן נורות מיוחדות אשר פותחו עבור גידול מריחואנה ביתי, המספקות לצמח בדיוק את כמות האור הנדרשת לו בכדי לצמוח באופן הטוב ביותר.

גידול עציץ מריחואנה באופן הטוב ביותר דורש מאיתנו טיפוח יומיומי של העציץ, בכדי לדאוג שאכן הצמיחה מתפתחת באופן תקין. הנורות הייחודיות שנועדו לגידול ביתי של מריחואנה לרוב מאיצות את צמיחתו של העציץ ומעלות את איכותו ואת כמות הפרחים.

למידע נוסף אודות גידול קנאביס בקרו עוד היום באתר של המרכז הישראלי לקנאביס רפואי.

תפריט נגישות